Centrum Edukacji Szkolnej pragnie zaprosić uczniów z klas I-III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursach Zuch oraz w konkursach Zuch z języka angielskiego. W bieżącym roku szkolnym odbędą się dwie edycje konkursów:

Edycja semestralna konkursu Zuch i konkursu Zuch z języka angielskiego zostanie przeprowadzona w dniach 08-03-2023 r. i 09-03-2023 r. Edycja roczna konkursu Zuch z języka polskiego, konkursu Zuch z języka angielskiego i konkursu Zuch z matematyki odbędzie się w dniach 25-04-2023 r. - 27-04-2023 r.

Konkurs Zuch (test zintegrowany) polega na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianów uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.
Konkurs Zuch z języka polskiego sprawdza umiejętność korzystania z informacji, analizowanie tekstów, znajomość zwrotów grzecznościowych, ortografię i słownictwo.
Konkurs Zuch z języka angielskiego sprawdza znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów. Ciekawe opracowanie graficzne pytań zainteresuje najmłodszych uczniów i zachęci do pogłębiania wiedzy z języka angielskiego.
Konkurs Zuch z matematyki weryfikuje znajomość pojęć liczbowych i sprawność rachunkową, rozwiązywanie zadań tekstowych i znajomość jednostek.

Wszystkie konkursy rozwijają wyobraźnię i myślenie twórcze dzieci. Sprawdziany zawierają pytania o różnej skali trudności i w związku z tym są przeznaczone dla wszystkich uczniów.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej Konkursu Zuch.

 

Logowanie / Rejestracja

Login lub e-mail   Hasło     Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Subskrypcja


Email
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje proszę dopisac swój adres e-mail:
© 2023 Centrum Edukacji Szkolnej • Wszystkie prawa zastrzeżone • Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies oraz działa zgodnie z Polityką prywatności.