Centrum Edukacji Szkolnej pragnie zaprosić uczniów z klas I-III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursach Zuch oraz w konkursach Zuch z języka angielskiego. W bieżącym roku szkolnym odbędą się dwie edycje konkursów:

  • konkurs Zuch Semestralny
  • konkurs Zuch Roczny

Edycja semestralna konkursu Zuch i konkursu Zuch z języka angielskiego zostanie przeprowadzona w dniach 02-03-2017 r. i 03-03-2017 r. Edycja roczna konkursu Zuch i konkursu Zuch z języka angielskiego odbędzie się w dniach 09-05-2017 r. i 10-05-2017 r.

Konkurs Zuch polega na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianów uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.
Konkurs Zuch z języka angielskiego sprawdza znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów. Ciekawe opracowanie graficzne pytań zainteresuje najmłodszych uczniów i zachęci do pogłębiania wiedzy z języka angielskiego.
Obydwa konkursy rozwijają wyobraźnię i myślenie twórcze dzieci. Sprawdziany zawierają pytania o różnej skali trudności i w związku z tym są przeznaczone dla wszystkich uczniów.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej Konkursu Zuch.

 

Logowanie / Rejestracja

Subskrypcja


Email
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje proszę dopisac swój adres e-mail:
© 2017 Centrum Edukacji Szkolnej • Wszystkie prawa zastrzeżone