Centrum Edukacji Szkolnej działa na rynku edukacyjnym od 1998 roku i specjalizuje się w organizacji konkursów dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

 

W ciągu ponad dziesięciu lat działalności nasze konkursy uzyskały dużą popularność i uznanie nauczycieli, rodziców oraz uczniów. Konkursy wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, ciekawą formułą i tematyką.

Nasze testy są zgodne z programami nauczania zatwierdzonymi przez MEN i stanowią ciekawe uzupełnienie zajęć w szkołach.

Konkursy nie są przeznaczone tylko dla uczniów najlepszych. Każdy uczeń ma szansę sprawdzenia swoich umiejętności!

 

Konkursy przedmiotowe

W roku szkolnym organizujemy trzy konkursy przedmiotowe:

Konkursy przeznaczone są dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum, którzy pragną sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z ulubionych przedmiotów. Testy konkursowe są testami wielokrotnego (Multitest) lub jednokrotnego (Galileo i Albus) wyboru i odbywają się z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski, język niemiecki, historia, przyroda, biologia, geografia, chemia, fizyka.

 

Konkursy tematyczne

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Centrum Edukacji Szkolnej skierowane są do uczniów szkół podstawowych (klasy I-VI) i gimnazjów. W tym roku szkolnym zapraszamy na:

 

Konkurs Zuch

Dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej Centrum Edukacji Szkolnej przygotowało dwie edycje testów:

Obydwa konkursy rozwijają wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci. Sprawdziany zawierają pytania o różnej skali trudności i w związku z tym każdy uczeń ma szansę sprawdzenia swoich umiejętności.

 

Nagrody

Każdy z uczestników konkursów organizowanych przez Centrum Edukacji Szkolnej niezależnie od uzyskanego wyniku otrzyma dyplom! Dla najlepszych uczniów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody książkowe, dyplomy grawerowane, dyplomy laureatów i wyróżnionych.

Corocznie ok. 20 000 osób zostaje laureatami naszych konkursów.

Dodatkowo dla każdego nauczyciela zaangażowanego w organizację konkursów przygotowany zostanie dyplom poświadczający współorganizowanie ogólnopolskiego, ponadprogramowego konkursu.

Dla szkół z największą liczbą uczestników, organizator przewiduje nagrodę w postaci zestawu zbiorów testów wydanych przez CES.

 

Rejestracja

Na naszej stronie mogą Państwo dokonać rejestracji i założyć konto, dzięki któremu mają Państwo dostęp do:

  • podglądu i edycji wysłanych przez siebie zgłoszeń
  • informacji o statusie zamówienia
  • aktualnych i archiwalnych wyników
  • wygodnego formularza kontaktowego

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo również pod nr 22 509-80-40. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziały do piątku w godzinach 8.00-16.30.

 

 

Logowanie / Rejestracja

Nazwa użytkownika   Hasło     Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Subskrypcja


Email
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje proszę dopisac swój adres e-mail:
© 2020 Centrum Edukacji Szkolnej • Wszystkie prawa zastrzeżone • Polityka prywatności